פרייטי זינטה וצוות הקריקט שלה – ניתוח הורוסקופ

פרייטי זינטה היא שחקנית ודוגמנית הודית. היא גם הבעלים המשותף של קבוצת הקריקט "Kings XI Punjab" של ליגת העל ההודית (IPL). הקבוצה שלה לא הצליחה להטביע חותם העונה (עונה III של ה-IPL). הקבוצה תפקדה היטב בשתי העונות הקודמות. כישרון לא חסר בצוות. ואז, מה השתבש? האם ההורוסקופ של Preity Zinta יכול לספק כמה תשובות? פרייטי זינטה נולדה ב-31 בינואר 1975 בסימלה, הודו. שעת הלידה שלה לא זמינה לנו. לקחנו עזרה ממפת הירח שלה ומהורוסקופ "פרשנה" המבוסס על "פרשנה עצמית". ה-"Arudha Lagna" הנדרש לכך עובד על סמך עקרונות האסטרולוגיה הוודית.

מיקומי כוכבי הלכת לפי תרשים הירח הם כדלקמן:

– מזל הירח הוא בתולה.

– ראהו מוצב בבית ג'.

– מאדים ממוקם בבית הרביעי.

– שמש מוצבת בבית 5.

– מרקורי, נוגה ויופיטר ממוקמים בבית השישי.

– Ketu ממוקם בבית 9.

– שבתאי מוצב בבית העשירי.

בהתחשב במפת הירח, התצפית החשובה הראשונה שניתן לעשות היא ששבתאי עובר מעבר לירח הלידה. שלב זה מכונה בדרך כלל תקופת "סאדה סאטי". לפי האמונה האסטרולוגית, "סאדה סאתי" הוא אחד השלבים המשמעותיים ביותר בחייהם של יחידים. ההשפעות עשויות להיות טובות או רעות בהתאם להשפעות הפלנטריות. תקופה זו מביאה לשינויים בחייהם של יחידים. מערכות יחסים, קריירה ומזל עדים לשינוי. השלב הנוכחי של "סאדה סאטי" בהורוסקופ שלה עשוי להיות אחת הסיבות לביצועים חסרי ברק של הצוות שלה. שבתאי, לעומת זאת, נותן פרסים על עבודה קשה. אם היא והצוות שלה מסוגלים לעבוד קשה יותר, הם עלולים להחזיר את היוקרה האבודה שלהם.

יופיטר יעבור מהבית השביעי בתרשים הירח שלה, מה שמצביע על כך שמערכת יחסים ונישואים הם אזורי המפתח שעלולים להיות מושפעים מהמעבר הזה. סביר להניח שיהיו שינויים משמעותיים במערכות יחסים, אסוציאציות ושותפויות בעתיד.

הורוסקופ ה"פרשנה" הוא כמפורט להלן:-

– ה"לגנה" (עלייה) היא מזל גדי.

– יופיטר ממוקם בבית השני.

– שמש מוצבת בבית 3.

– מרקורי ונוגה ממוקמים בבית הרביעי.

– Ketu ממוקם בבית 6.

– מאדים ממוקם בבית 7.

– שבתאי מוצב בבית 9.

– ירח ורהו ממוקמים בבית ה-12.

בהורוסקופ ה"פרשנה", אדון ונוס העשירי מציג את הבית העשירי. זה מצביע על כך שהקריירה הופכת לעניין המשמעותי ביותר עבורה. יתכנו שינויים רבים סביבה. שותפויותיה או שותפיה העסקיים בקבוצת הקריקט שלה עשויים להשתנות. אם היא תצליח לדבוק ביסודות ובמקצועיות שלה, ייתכן שהיא תוכל לארגן מחדש את הצוות. זה משמעותי שהיא אחת הבעלים הצעירים ביותר של צוות IPL.

מאדים תשוש שהוצב בבית 7 ואדון 7 שהוצב בבית 12 בציר "Rahu / Ketu" מצביע על כך שבעיות ביחסים עלולות להפריע לה. ייתכנו גם ניסיונות לדחות אותה בצוות ה-IPL. גם מחלוקות טריות הקשורות לנישואיה או למערכת היחסים שלה עלולות להתגנב פנימה.

כתיבת תגובה