פלוטו על המרכז הגלקטי

כל 248 שנים, פלוטו חוצה את נקודת המרכז הגלקטי, אירוע נדיר ומשמח.

המרכז הגלקטי: "הליבה הגלקטית היא כמו קדרה רותחת של יצירה גולמית, שבה כל המרכיבים כמו כוכבים, גז קר וחם, שדות מגנטיים והחור השחור המרכזי מראים יחסי גומלין אינטימיים,…זה כמעט כאילו הגלקטי מרכז היו אורגניזם חי",

ד"ר היינו פאלקה

מקום מורכב ומסתורי. המרכז הגלקטי נמצא בקצה העצם הבהיר במיוחד שכותרתו מזל קשת (Sgr) A, מכיל מיליון חור שחור של מסת שמש. אסטרונומים אומרים שהמרכז הגלקטי נובע פי מאה מהאנרגיה של השמש שלנו, ובוודאי, כפי שאומר פול יואיט, המרכז הגלקטי הוא השמש של השמש שלנו. כל המרכזים הם מרכזיים במטאפיזיקה המייצגים מקורות ראשוניים או גן עדן.

פלוטו: ג'פרי וולף גרין מתאם את פלוטו לנשמה ולאבולוציה. האנרגיה החזקה הזו שולטת בעקרב ובבית ה-8, כמו ציפור הפניקס שצוללת לתוך הלהבות כדי להיוולד מחדש. המטמורפוזה מהישן לחדש יכולה להיות די אינטנסיבית, כאשר מתמודדים עם אובדן ומוות (אמיתיים ומטפוריים) ומתגלים צללים. השליטה וההגנות העקרביות של פלוטו נטועות תמיד בפציעות ובפצעים עמוקים, ובסופו של דבר המקום בו אנו לומדים להאיר את עינינו, שכן דברים שנוצרו מחדש הם תמיד טובים. עבודה מודעת עם ההשפעות האלכימיות של פלוטו מאפשרת לנו לשנות באמת.

קשת: צדק, הידוע גם כזאוס במיתולוגיה, וגדול האלים היווניים, שולט במזל זה. הוא בעצם שולט ביקום והוא הסמכות האולטימטיבית בין בני האלמוות. הוא גם נחשב כשומר הסדר הפוליטי והשלום בין בני האדם. צדק הוא הישות השנייה בגודלה במערכת השמש שלנו ליד השמש, וכתבים אזוטריים זוכים למידע וחוכמה המגיעים לבני אדם מצדק. תכונות מזל קשת הן שמחה, חוכמה, אמונה, הרפתקאות, שפע, התרחבות, חופש, אמת, והאלוהי לעומת השגרתי (הייצוג הכפול של סימן המשתנה הזה). קשת הוא פילוסופי, אינטואיטיבי, וחשוב מאוד, קשור ל"חוק הטבע" לעומת "החוק מעשה ידי אדם".

מרכז הגלקסיה נמצא ב-26:55 (כמעט 27) מעלות קשת, ופלוטו נמצא כעת במזל קשת בשעה 26:03 ומתקדם לכיוון (עם פעולה לאחור) ה-GC כדי לצרף אותו ב-28 בדצמבר 2006. זהו אירוע משמעותי ביותר, המתרחש רק כל 248 שנים, ולמי שמכוון, ההשפעות כבר חזקות!

המחזור האחרון של פלוטו/מרכז הגלקטי עולה בקנה אחד עם תחילת המהפכה התעשייתית, שמשמעותה בעצם היישום של מכונות מונעות כוח לייצור. לדוגמה, באנגליה, האזור הכפרי הפך ממערכת גידול בשטח פתוח לחוות קומפקטיות ושדות סגורים. גידול מלאי שיטתי היה גם חלוץ. ואז כמובן הגיעו מנוע הקיטור, החשמל, מסילות הברזל, החיים העירוניים, המעמדות החברתיים החדשים וכו'. כמובן, תראו כמה רחוק הגענו בזמן כל כך קצר. פלוטו גם מסמל את האצת הזמן, אבל זה מאמר אחר.

באסטרולוגיה, מה שאנו רואים ויודעים עליו הוא מה שמשפיע על התודעה שלנו וניתן לפרש באמצעות סמלים אסטרולוגיים. אנו מבחינים שהתגליות של אורנוס, פלוטו, נפטון וכירון (לפחות בהיסטוריה המתועדת שלנו) הוצללו על ידי אירועים האופייניים להם. לדוגמה, מדי פעם ניתן לראות את אורנוס בעין בלתי מזוינת, אך לא זוהה ככוכב לכת עד 1781, במקביל למהפכות האמריקאיות והצרפתיות לעבר חברות "חדשות" ותעופה.

המחקרים המוקדמים ביותר לקראת מציאת מרכז הגלקסיה החלו בשנים 1915 – 1919 עם מדען בשם Shapely, אך עם טכנולוגיית המחשב, תגליות כגון פליטת גלי הרדיו המוצגת בתמונה, ישנה דריסה לעבר מידע חדש והמרכז הגלקטי הוא טבוע היטב בממים של התודעה האנושית.

אני חושב שלמחזור פלוטו החדש הזה יש פוטנציאל לטרנספורמציה ביכולת שלנו להבין בצורה אינטואיטיבית יותר את חוכמת החוק הטבעי והמידע שעשויים לנבוע מהמרכז הגלקטי. ברור שמתחיל מעגל חדש, ובמקום שבו הישן מת, האירועים מתעצמים תוך לידת החדש. רעיונות והתנהגויות רבים יעלו בסתירה ישירה למה שעשוי להגיע, פשוט בגלל שאנשים מנסים נואשות בלהט להחזיק בדברים שעלולים לגווע. שינוי הוא רק לעתים רחוקות חינני.

פלוטו עשוי לייצג את האבולוציה של התודעה שלנו, ומכיוון שזה חופף לסופם של מספר מחזורים מרכזיים במסורות שונות, השינוי שאנו חווים ומזהים עשוי להיות אחד של התחברות לסדר הטבעי של היקום במקום להישאר בהתניה המוגבלת שלנו. של חוק מעשה ידי אדם, במיוחד של 6000 השנים האחרונות של שלטון פטריארכלי. אם למרכז הגלקטי יש את אנרגיית הכבידה של הגלקסיה במזל קשת, המגלמת אנרגיה, שאיפה, מוטיבציה, שמחה, אמת והבנה אינטואיטיבית, וכפי שבמרכז יש את האנרגיות של מקור התודעה, אז אם אפשר להתכוונן כיצד האנרגיה הזו משפיעה עליהם באופן אישי, שינויים בתודעה יכולים להיות עצומים במהלך כמעט השנתיים הבאות של מעבר פלוטו על פני המרכז הגלקטי.

אמנם לא כוכב לכת בפועל אלא נקודה על התרשים, כמו צמתים של הירח, נקודת ה-GC במפה שלך היא מאוד חזקה. זהו תחום שבו ניתן לממש אמיתות עמוקות על הסדר הטבעי של הדברים. לכל אחד יש את זה איפשהו ולכל אחד יש הזדמנות לשנות לעומק את דרך החשיבה שלו עם האירוע הזה. אם יש לך משהו בסימנים הניתנים לשינוי של קשת, מזל תאומים, בתולה ודגים שמתייחסים ל-26:55 בתוך כ-3 מעלות (23 – 29 מעלות), אז ההשפעה עשויה להיות בלתי ניתנת להכחשה. איזה בית ואיזה כוכבי לכת, בשילוב עם הנושאים הכוללים של התרשים ימלא את הפרטים.

איך יודעים מהו חוק הטבע? תחשוב עם הלב שלך, ובטח באינטואיציה שלך. זה בדרך כלל מתורגם לשכל הישר. התבונן בתרשים שלך אם אתה מכיר כיצד לקרוא אותו, וגלה מה זה עשוי להיות אומר עבורך.

כתיבת תגובה