עיני אלוהים מסתובבות בכדור הארץ ומחפשות את מי הוא יכול לברך

מילה נוספת לנאמנות היא נאמנה ולכן כדי שנהיה נאמנים זה ידרוש רק שני דברים; תאמיני במה שהוא אמר ותהיי צייתנית לזה, זה כל מה שצריך כדי שנהיה נאמנים. ישוע היה נאמן לחלוטין לאלוהים. הוא אמר ביוחנן י"ד:24 מי שאינו אוהב אותי אינו שומר את דברי והמילה אשר אתם שומעים אינה שלי אלא של האב ששלח אותי. שוב הוא אמר ביוחנן ה':19 בוודאות, אני אומר לכם, הבן אינו יכול לעשות דבר מעצמו מלבד מה שהוא רואה את האב עושה; כי כל מה שהוא עושה, גם הבן עושה באופן דומה. ישוע האמין במה שאלוהים אמר והוא עשה זאת בלי להיכשל. ובכן אתה יכול לומר, זה היה ישו; לא היו לו חטאים אבל שלי רבים אז אני לא יכול לעשות מה שהוא עשה. אתה צודק, לא יכולנו לעשות את זה כי כולנו חטאנו וחסרים את כבודו של אלוהים אבל ישוע שילם את המחיר על החטאים שלנו. הוא נעשה לחטא למעננו ונעשינו צדיקים. הוא לקח את מה שמגיע לנו והוא נתן לנו את מה שלא הגיע לנו; צדקתו. עכשיו כשאנחנו צדיקים בלי שום עבודה שעשינו אז הדבר היחיד שנותר הוא שנאמין במה שהוא אמר ונעשה מה שהוא אמר לנו לעשות. כל מה שהוא אומר לנו לעשות לא יהיה קשה כי הוא יכין אותנו לעשות את זה. כן האויב יבוא מיד לגנוב את דברו מאיתנו אבל אנחנו צריכים להחזיק במה שאנחנו יודעים. אלוהים ידאג לנו גם אם לא נראה את הדרך. אם נחזיק מעמד למרות התנגדויות; נראה את כבוד ה'.

עיני ה' מחפשות למי הוא יכול להראות את עצמו חזק; אם נרצה ונציית, נאכל את טובת הארץ כי הוא יאפשר לנו לעשות זאת.

אל תחשוב שאתה צריך להיות צדיק קודם לפני שאתה יתברך. אם זה כך אז כולנו נחכה הרבה זמן. אלוהים לא מחפש את השלמות שלנו כי אין מישהו מלבד ישוע. הוא מחפש רק את מי שיאמין לו ורק אז עיניו יהיו עלינו.

הוא אולי לא יבוא כשאנחנו רוצים שהוא יבוא אבל זה בסדר כי הוא ידאג לנו בזמן שאנחנו מחכים לביטוי של מה שביקשנו כדי שלא נסבול שום מחסור.

כולם נמצאים בעיני ה' והם יתברכו כי הוא אלוהים טוב אבל הוא לא מסתכל על כולם כדי לברך ספציפית; רק מי שמוכן ומציית לדבריו יקבל ממנו ברכות מיוחדות. האם הוא לא הוגן בזה? בוודאי שלא, הוא אינו מכבד אדם; מה שאנו מקבלים ממנו תלוי בנו לקבל. לכן, אם אנחנו רוצים את זה אז אנחנו יכולים לקבל את זה. אם אנחנו רוצים שעיניו ישוטטו בדרכנו אז עלינו לעמוד בקנה אחד עם דברו ולעשות זאת. אתה יכול לומר מה אם אני אפספס את זה האם אני עדיין יכול לקבל את הברכות המיוחדות שלו? כן כל עוד אתה לא נופל לגינוי של זה. את המחיר על החטאים שלנו כבר שילם ישוע המשיח ואלוהים לא ידרוש תשלום כפול. זכור שבמקום שבו החטא שופע החסד הרבה יותר שופע ואתה תחת חסד על ידי אמונתך אז אין לך סיבה להרגיש נידון אבל אם אתה נידון אולי לא תקבל את ברכתו המיוחדת כי הרשעה שלך ימנע ממך לקבל אותה.

לרומים 8:1 קראו, לכן, אין כעת גינוי למי שנמצאים במשיח ישוע, שאינם הולכים על פי הבשר אלא על פי הרוח. אנו יצורי רוח והרוח שלנו יודעת את דעתו של אלוהים; הוא יודע שאלוהים לא מגנה אותנו מכלום ולכן גם אסור לנו להוקיע את עצמנו בבשר.

כתיבת תגובה