יתרונות בריאותיים של נטילת אדמה דיאטומית ופחם פעיל

מצבי עור

לפני כמה שבועות הלכתי לגמילה ממיצים, כדי לתת למערכת העיכול שלי הפסקה כדי לראות אם זה יעזור לאקזמה שיש לי בפנים ולדלקת הסבוריאה שהייתה לי בקרקפת. כאשר אתה נותן מנוחה למערכת העיכול שלך זה משחרר אנרגיה לתיקון וריפוי שאר חלקי גופך הזקוקים לכך.

קִמָחוֹן

משהו שגיליתי הוא שמצבי עור יכולים להיגרם מקנדידה מערכתית במעיים. היה לי קנדידה בעבר ולא רציתי לעבור שוב את הדיאטה המגבילה, אז חיפשתי באינטרנט ומצאתי שאדמה דיאטומית מצוינת להעלמת קנדידה בתור חומר ניקוי פנימי, והיא גם טובה לעור, בין היתר.

אדמה דיאטומית

אדמה דיאטומית היא השרידים המכוסים של אורגניזמים של אצות הנקראים דיאטומים. זה 89% סיליקה. יש לו מטען יוני שלילי והוא לוכד בתוכו רעלים, מתכות כבדות, טפילים, וירוסים ומחוללי מחלות ואז הוא עובר לסילוקו. זו פעולה פיזית לא פעולה כימית. הוא מושך אליו את הרעלים, הוא לא סופג אותו.

התחלתי עם כפית אחת (לא להשתמש בכף מתכת) במים ובניתי עד כף אחת. השתמשתי גם בקש כי יש לזה טעם של שתיית סבון.

אדמה דיאטומית טובה גם להורדת לחץ דם, הורדת כולסטרול, היא טובה בין היתר לעור, לעצמות, לשיער ולציפורניים. קראתי הרבה ביקורות באינטרנט ונראה שזה טוב גם לדלקת פרקים וכאבי מפרקים. מכיוון שהוא די שוחק, זה טוב יותר עבור העור והשיער שלך כאשר הוא נלקח פנימי.

ניתן לקנות אותו בזול בחנויות לציוד חקלאי כי הוא טוב לבריאות המעיים של בעלי חיים וחיות מחמד, וגם טוב להפטר מפרעושים. זו למעשה הסיבה שקניתי אותו במקור ושמחתי שכבר היו לי כמה.

אל תדאגי זה בטוח לחלוטין, אני יודע שזה נשמע איכס כי משתמשים בו עם בעלי חיים, אבל רמת המזון שלו. יש כדור הארץ דיאטומי שמיועד לבריכות שחייה אבל אתה לא קונה את זה. על התווית יהיה כתוב דרגת מזון.

אני לוקח את זה 10 ימים, 10 ימי חופש, למשך שלושה חודשים. הקפד לשתות הרבה מים כאשר אתה לוקח את זה כי זה מייבש אותך.

פחם פעיל

משהו שגם אני החלטתי להשתמש בו, אבל הוא לא חיוני, הוא פחם פעיל. זה בעצם סופג את כדור הארץ הדיאטומי ומעביר אותו מהר יותר. עם קנדידה אתה יכול למות כשהאורגניזמים מתים, וזה יכול לגרום לתסמינים כמו שפעת אז זה רעיון טוב להעביר את הכל. חשבתי להשתמש בחימר בנטוניט אבל מישהו יעץ לי שזה עדיף בהרבה.

אני לוקח שתי כמוסות במקביל לכדור הארץ הדיאטומי. ודא שאתה לוקח את זה לפחות שעה מאוכל או תרופות.

תן לי לדעת אם אתה לוקח אחד מאלה!!

כתיבת תגובה