זכר מזל דלי – ממציאי גלגל המזלות

בני מזל דלי הם כמו האוויר שאנו נושמים – תמיד נע, משתנה כל הזמן, זורם לאורך החיים. אנשים שנולדו בין ה-20 בינואר ל-19 בפברואר נולדים תחת המזל של מזל דלי, נושא המים. מאוד חברתיים, מאוד מדברים, מאוד תקשורתיים, הם חיי המסיבה, ובכל זאת יש עליהם ריחוק מסוים, שגורם אז לבלוט בקהל.

אישיות רגישה, אך חזקה

למרות שמפגינים אישיות אטרקטיבית ומושכת חזקה, גברים בני מזל דלי יכולים להיות מוזלים בקלות אם דברים לא הולכים כמו שהם חושבים שהם צריכים. הם בדרך כלל אופטימיים לגבי החיים, מעשיים, פילוסופיים וכנים – לפעמים גלויים מדי לטובתם. הם מתכוונים לטוב, אבל לפעמים לא מבינים שמה שיוצא להם מהפה יכול להזיק. עבורם זה אובייקטיבי או בונה, אף פעם לא אישי.

תכונות אהבה

נדרשת מסירות כדי לזכות בזכר מזל דלי, אתה חייב להיות נאמן ויד קלה כדי לשמור עליהם. הדרך הטובה ביותר לנצח היא להתיידד איתו, להכיר אותו היטב. תן לו את המרחב והחופש שלו. אל תהיה נצמד, טיפוס רכושני וקנאי מדי. אם אתה מאהב רכושני תהפוך למאהב לשעבר מהר מדי. בני מזל דלי הם לא שגרתיים כאוהבים אבל אוהבים אמיתיים, בכל זאת. הם תמיד זוכרים את יום ההולדת או יום השנה שלך, רק לא בהכרח ביום שזה קורה.

אוהב ולא אוהב

זכרי מזל דלי נמצאים תמיד בחיפוש אחר מערכת יחסים מאושרת, יציבה ומלאת תשוקה. עמוק בתוכם, יש שמחת חיים ושמחה, מחכה שישחררו אותם החוצה. אבל לעולם לא תדע את זה על פני השטח. זכר מזל הדלי רוב הפעמים שומר הכל לעצמו, ונפתח רק לאנשים הנכונים. הם אוהבים לקבל מכרים חדשים בזרועות פתוחות ומוכנים לראות בהם את הטוב ביותר לא משנה מאיזה גזע, עדה או תרבות מגוונת הגעת. הם אוהבים ניקיון ומקפידים במיוחד על מראה, לבוש, והכי חשוב היגיינה אישית. לכלוך מתחת לציפורניים שלך יכבה אותן, בין אם הוא אוהב את גינת הירק שלך או לא.

איך למשוך זכר מזל דלי

אפשר לכנות את איש הדלי בצדק הזיקית של גלגל המזלות בגלל יכולותיו לשינוי צורה. הוא מרגיש לא בנוח עם "רגש", מעדיף לגשת לכל דבר, כולל נשים, בצורה אובייקטיבית. התרגשות או ניסיון למשוך זכר מזל דלי לשיחה על "רגשות עמוקים" רק ישלחו אותו לרוץ אל הדלת עם ידיו שלובות על אוזניו. עדיף לתת לו לבוא אליך.

אופורטוניסטי מינית

גברים בני מזל דלי אולי לא בדחף יתר בכל הנוגע לתשוקה מינית, אבל הם כן אוהבים לנסות דברים חדשים ודברים לא שגרתיים שהם ניסיוניים וקצת לא שגרתיים. הם לא מפחדים ללכת אחרי הרצונות שלהם. הם נמשכים לבני זוג גבוהים יותר עם אהבה דומה לבלתי שגרתי, עם נכונות לחקור. הסימנים התואמים הטובים ביותר [that can go along with], טלה, מאזניים, מזל תאומים, קשת. סימן הפוך: אריה. בני מזל דלי מפורסמים: מייקל ג'ורדן, ג'ון טרבולטה, אדי ואן חאל, בובי בראון. מספרי מזל: 1,11, 7, 56

כתיבת תגובה