ההורוסקופ של דירובהאי אמבאני – יוצר העושר והפילנתרופ הגדול ביותר בהודו

ההורוסקופ של המיליארדר העצמי של הודו, Dhirubhai Ambani, הוא מקרה שבו אדם מתחילה צנועה מאוד המשיך והפך לאדם העשיר ביותר בהודו בחייו. הוא נולד ב-28 בדצמבר בשנת 1932. כך הוא נולד לתוך מזל השמש גדי. מזל שור, סרטן וגדי הם יוצר העושר הגדול ביותר בגלגל המזלות: מזל שור לסבלנות אינסופית בבניית אימפריה; סרטן על עקביות והיצמדות לכסף, ומזל גדי, על כך שהסתיר את השאיפה לעלות מלמטה למעלה כל הזמן תוך מראה רגיל כלפי חוץ.

לאמבאני, האב, עלה מזל קשת עם ירח ושמש. המיקום של כוכבי לכת אחרים הוא כדלקמן: בית שני-שבתאי במזל גדי; בית שלישי-Rahu (ראש דרקון) במזל דלי; בית תשיעי-קטו (זנב הדרקון) ומאדים במזל אריה; בית עשירי-יופיטר במזל בתולה ובית שנים-עשר-ונוס ומרקורי במזל עקרב.

הירח בעלייה, אדון השמיני, הפך ללא יעיל בגלל קרבתו לשמש. בהורוסקופ טוב חלשים בתים שישי, שמיני ושנים עשר והאדונים שלו עושים את ההורוסקופ חזק. האדון התשיעי והמסמל שלו נוכחותו של שמש בעלייה – שהיא גם בית זוויתי וגם טרילי – עושה לו מזל גדול. מיקום בית שני של שבתאי במזל שלו מזל גדי עם היבט מלא של אדון העולה, יופיטר הפך את רכישת העושר לקלה מאוד; זה גם הפך את חיי המשפחה שלו למצוינים. מיקום בית שלישי עבור ראהו, במזל דלי הוא המיקום הגבוה ביותר עבור זה-סימן וחכמת בית, זה נותן לו אומץ עצום וכוח רצון בלתי ניתן לשליטה. שוב להיות בבית חמישי (רווחים באמצעות ספקולציות, שוק מניות וכו') מהאחד עשר (מאזניים), רווחים; ורהו בהיותו מניפולטור מאסטר בגלגל המזלות נותן דחיפה אדירה ליכולות עשיית העושר שלו. מאדים, אדון הבית החמישי (ספקולציות) והשתים עשרה (הוצאה) בבית התשיעי-ליאו-חבר הוא גם מפקיד של האדונים השישי (רווחי בית, צמיחה), אשתו השביעית, העשירית (המקצוע) והאחד עשר (רווחים), מרקורי ונוגה.

יש לציין כי ונוס אדון שני בתים המייצגים רווחים (שישי ואחד עשר) מולידה vipareeta rajayoga (שילוב שלט דרך נפילת אויבים והשמדת חובות). ונוס גם שנייה מהאחת עשרה שגם היא מצוינת; שכן, רווחים מונפקים ומופקדים בבנק. בנוסף, ונוס ב-12 מצוינת, מכיוון שהיא נותנת גישה למותרות עצומות. האדון העולה יופיטר בבית המקצוע העשירי הוא גם המפקיד של האדון התשיעי סאן, שבתורו הוא המפקיד של האדון החמישי מאדים, שבתורו הוא המפקיד של מרקורי ונוגה כאמור. בדרך זו מתגבשות כל ההשפעות של הבתים הראשון, הרביעי, החמישי, השישי, השביעי, השמיני, התשיעי, העשירי, האחד עשר ושנים עשר בבית העשירי, הבית החזק ביותר בהורוסקופ. יופיטר גם משקף באופן מלא את ביתו הרביעי (הדגים), ומעניק יוקרה, נכסים מקרקעין ודברים. כאן האדון סטורן השני (העושר שהופקד בכספות) גם מציג במלואו את בית הרווחים האחד-עשר, סימן ההתעלות שלו, נותן לו דחיפה אדירה.

כל ההשפעות שתוארו לעיל בהורוסקופ זה הופכות לעוצמתיות כפולות מכיוון שהעלייה ומזל הירח הם שניהם אחד, ומחזקים עושר, כוח ותהילה ובכך יוצרים מולטי-מיליארדר, רק בחיי אחד.

כתיבת תגובה